Wrzesień 2011 spontanicznie, bez nacisków, ucisków i zacisków bez pacia, przez siłę, by … kluje się projekt CHICHA. Po niespełna 6 miesiącach przyrządzania, doprawiania, spożywania, dopieszczania, i klarowania … rejestrujemy demo „Chicha” z 10 utworami. W międzyczasie musimy z przykrością pożegnać kontrolującego rytm Palucha. 77 egzemplarzy cd spośród 100 limitowanego wydania przekazujemy uczestnikom koncertu (24.11.2012) na którym po raz pierwszy mamy przyjemność przedstawić nowego kontrolera rytmu Dziubka. 

Chyba właśnie w tym momencie bo nikt tego stwierdzić ani przypomnieć sobie nie jest w stanie pojawia się duch gołębia który towarzyszy nam do dnia dzisiejszego i stał się nam Patronem, Mentorem, Przewodnikiem …

Jak to w życiu bywa są też przypływy i odpływy i pomimo tego że ChiCha ma się wyśmienicie to ma też wyjątkowy dar do odpływu drumerów. Tak też się stało u schyłku 2013 roku. I …. po raz kolejny dał o sobie znać nasz Patron, Mentor, Przewodnik … w sobie tylko wiadomy sposób przekazał nam wiadomość tej treści: „P.. Ppp.. Pee…. MAr… er… cin…. Pera ….. Pera…..” i słowo ciałem się stało odczytaliśmy tę wiadomość błyskawicznie i nieomylnie! Pojawia sie w składzie młodziutki Marcinek :). I tak w odświeżoną czwóreczkę nagrywamy ep „one2trzyIV” którą wydajemy na cd własnym sumptem w piątek 13 lutego 2015.
Gramy to tu to tam jednocześnie tworząc swoja kolejną opowieść. Iiiiiii ….. znów coś nie zatrybiło grupę w zasadzie podczas rejestracji kolejnego wydawnictwa opuszcza Jarosław … CHICHA to w tym momencie trójkąt równoramienny :). Kończymy rejestrację ep na którym poza własnymi pieśniami nagrywamy dwa klasyki polskiego rocka i 1 kwietnia 2017 przy wsparciu UM Ostróda oraz Stowarzyszenia M14STO wypuszczamy ep „lepiej nie będzie”.

Sierpień 2018 rozpoczynamy rejestrację pełnowymiarowego albumu i nie nie nie jest tak kolorowo – ponownie następuję wymiana na stanowisku drumera – Marcinka zastępuję Adaś … zaczynamy się do tego przyzwyczajać :)
CHICHA ma się dobrze a może nawet lepiej hmmmm dobry tytuł na płytę …

… a tak na poważnie historia cały czas się tworzy …

CHICHA ad 2018

Marcin Jaśkiewicz – lead guitar, vocals;
Mariusz Grodzki – bass;
Adam Goniszewski – drums.

Tomek Jaśkiewicz – drums (2011-2012)
Łukasz Fiderewicz – drums (2012-2013)
Jaroslaw Markowicz – guitar, vocals; (2011-2016)
Marcin Perczyński – drums (2013-2018)