Tego jeszcze nie grali …….. !!!
CHICHA – błędem systemu
Ale po kolei pewnie kilka osób zauważyło nasze starania by wystąpić na Life Festiwal w Oświęcimiu dlatego widząc naszą wizytówkę na stronie festiwalowej (II etap) z możliwością oddawania głosów przystąpiliśmy do misternie przygotowanego zakrojonego na cały kraj i nie tylko planu pozyskania 100000 głosów by dostać się do kolejnego etapu. Jakim było dla nas zdziwieniem nawet nie jesteście w stanie sobie wyobrazić gdy po zrealizowaniu planu w 50% w 24h okazało się że jesteśmy BŁĘDEM SYSTEMU i nasz profil został usunięty  nasza reakcja była jak błyskawica, uruchomiliśmy telefony stacjonarne, komórkowe i satelitarne wysłaliśmy setki maili i gołębi pocztowych z zapytaniem WHY ? … a od organizatorów otrzymaliśmy taka oto odpowiedź .

Odpowiedź od organizatorów:
Zespół CHICHA niestety nie został zakwalifikowany do II etapu.
Wizytówka profilu zespołu nie została opublikowana na liście zakwalifikowanych wykonawców: http://lifeonstage.onet.pl/zespoly.html
To, że można było dostać się do profilu zespołu za pomocą bezpośredniego unikalnego linka (który nomen omen nigdzie nie był publikowany) to tylko był błąd systemu, który już został naprawiony.
Zapraszamy do udziału za rok!